Складання ДСД І іспиту в НВК № 167 м. Києва

14 березня 2019 року учні НВК № 167 м. Києва складали письмову частину іспиту на німецькомовний диплом рівня А2-В1. Всі 29 зарєєстрованих учнів гімназії були присутні на іспиті й рівно о 09 годині ранку з величезним хвилюванням розпочали екзамен, який складався з трьох видів мовленнєвої діяльності, а саме з читання, аудіювання та письма (написання твору).
    18 - 20 березня 2019 року в НВК № 167 м. Києва відбулася усна частина DSD I-іспиту на рівень А2/В1. Головою екзаменаційної комісії була учитель програми DSD-Gold пані Катерина Ткачева з міста Харкова.
    Метою цього іспиту було не тільки виявити наявність знань з німецької мови рівня А2/В1, але й перевірити всебічну обдарованість учнів з тієї чи іншої теми, а також обґрунтувати власну думку. На другому етапі екзамену
учні показували свої презентації.
    Екзаменатори відзначили високий рівень знань учнів з німецької мови, адже з 29 кандидатів 28 учнів навчального закладу отримали рівень В1. Чекаємо на результати письмової частини іспиту, які вже скоро мають надіслати з Німеччини, для остаточного визначення кількості дипломантів DSD І в 2018-2019 н.р.