Участь НВК №167 м. Києва в інтелектуальних конкурсах 2017-2018 н. р.

Учні НВК №167 м. Києва активно беруть участь в інтелектуальних конкурсах різного тематичного спрямування. Подібні  конкурси мають на меті розкрити розумовий і пізнавальний потенціал учнів, надати їм можливість розвивати свої  здібності, зацікавити поглибленим вивченням шкільних предметів.
    Особливо приємно, що кількість учнів, які беруть участь в інтелектуальних конкурсах,  неупинно зростає з кожним роком. У 2017-2018 навчальному році кількість  інтелектуальних конкурсів сягнула 8. Свої розумові здібності та можливості змогли продемонструвати всі бажаючі: від наймолодших зірочок- першокласників до представників старшої школи. Кожен конкурс для нас не минув без перемог.
    15 листопада 2017 року проведена природознавча гра «Геліантус»-2017, у якій брали участь 135 учнів 2-8 класів. Серед них 82 учні початкової школи отримали дипломи переможця в початковій школі, 1 учень 8-Б класу отримав диплом ІІ ступеня регіонального рівня, 2 учні 8-Б класу отримали диплом ІІІ ступеня регіонального рівня, 2 учні 6-В класу  отримали грамоти з хімії.

Серед 185 учасників осіннього етапу конкурсу «Колосок» природничого спрямування найвищу нагороду «Золотий колосок» отримали 84 учні нашого навчального закладу, друге місце «Срібний колосок» посів 71 учень.

30 листопада 2017 року проведено ІІ Міжнародну гру зі світової літератури «Sunflower»-2017 для учнів 1-11 класів загальноосвітніх навчальних закладів. Учасниками цьогорічного конкурсу стали 91 учень, серед яких 51 учень   отримав диплом переможця в початковій школі, 3 учні 7-А, 7-Б класів – дипломи І ступеня Всеукраїнського рівня, 2 учні 8-Б класу – дипломи ІІ ступеня регіонального рівня.
    Конкурс з українознавства «Патріот» було проведено 15 лютого 2018 року. Серед 119 учасників «Золоті сертифікати» отримали  13 учнів 3-Б класу, «Срібні сертифікати» – 1 учень, «Бронзові сертифікати» - 17 учнів.
   15 березня 2018 року  учні 2-11 класів взяли участь у  другому Міжнародному етапі математичного конкурсу «Кенгуру». Зі 188 учасників конкурсу  48 учнів третіх класів показали відмінний результат, 58 учнів 2-7 класів - добрий результат.

01 березня 2018 року проведено ІХ Всеукраїнську українознавчу гру «Соняшник»-2018 для учнів  1-11 класів загальноосвітніх навчальних закладів. У грі налічувалося 145 учнів НВК № 167 м. Києва. Серед них 57 учнів початкової школи отримали дипломи переможця в початковій школі, 6 учнів середньої школи отримали дипломи ІІ ступеня регіонального рівня, 9 учнів середньої школи отримали дипломи ІІІ ступеня регіонального рівня.

Вітаємо наших переможців та вчителів, що підготували учнів до участі в інтелектуальних конкурсах, пишаємося їхніми здобутками та бажаємо наступних звершень !!!