Випускниця НВК № 167 м. Києва Руденко Ірина – фіналіст Міжнародного конкурсу «Молодь дебатує» у Всеукраїнському етапі та учасник Міжнародного етапу в Празі

    Культурі ведення бесіди можна навчитись, практикуючи цю бесіду з ерудованими, толерантними, цікавими співрозмовниками на актуальну тему. Прекрасну можливість опанувати мистецтво ведення бесіди, дискусії, суперечки дають дебати в рамках Міжнародного конкурсу «Молодь дебатує», який щорічно проводиться під патронатом Гете-Інституту.

    19 та 20 травня в місті Києві були організовані півфінал та фінал дебатів.

    Однією з яскравих учасників півфіналу була учениця НВК 167 м.Києва  з поглибленим вивченням німецької мови Ірина Руденко. В ході дебатів на тему : «Чи потрібно скорочувати кількість академічних годин на тиждень у старших класах» Іра наводила релевантні приклади та аргументи в ролі «Contra2», які переконали членів журі в тому, що  Ірина має брати участь у Всеукраїнському фіналі.

    Після ряду успішних дебатів та тренінгу у Берліні за сприяння МЗС ФРН, Іра стала однією з двох найкращих дебатантів України і захищатиме честь країни на міжнародному етапі у Празі восени.

    Бажаємо Ірі Руденко нових звершень і безліч радісних моментів у майбутньому.