Декада математики та інформатики у НВК №167 м. Києва або «Математика у сучасному світі»

Протягом двох останніх тижнів лютого учні НВК № 167 із задоволенням ділились своїми здобутками та відкриттями у різних галузях сучасного життя, долучаючись до глибокої криниці знань таких прекрасних наук як математика та інформатика. Цього року  декада математики та інформатики  була присвячена темі «Математика у сучасному світі». Успішному проведенню декади передувала кропітка робота учнів та вчителів.
    Учні 5 класів взяли участь у «Математичних перегонах», створили комікси на тему «Дроби», де створені дітьми супергерої та мультгерої поділились цікавими  креативними ідеями  зі світу дробів.
    Учні 6-8 класів крокували стежинами математики під час квесту «Подорож до країни Математика», надійними провідниками в якій були учні 11 класів.

З великим захопленням та ентузіазмом готували учні 11 класів моделі додекаедрів та ікосаедрів.
   Побачити науку Математику в усій її багатогранності, усвідомити те, що вона є невід’ємною частиною нашого життя допомогли проєкти учнів 9 класів «Математика у сучасному світі». Дуже переконливо та доступно дев’ятикласники донесли до однокласників таке поняття  як «математичний стиль мислення». Оволодіти ним - значить у повній мірі усвідомити математику як елемент загальнолюдської культури, як метод, що дає вірний спосіб у вирішенні найрізноманітніших практичних, життєво важливих завдань.

Завдяки запровадженню у навчальний процес STEM-освіти, учні 5-6 класів мають змогу отримувати базові знання та навички у сфері робототехніки та програмування. У рамках декади було проведено вікторину «У  країні  STEM» для знавців конструктора Cubelets. А інформаційний блок, що розкривав особливості роботи з цим конструктором та модулі Cubelets було презентовано на стендах.
    Дуже різноманітно та цікаво пройшли конкурси, вікторини та ігри з інформатики. Учні 4 класів брали участь у вікторині «Подорож до Комп’ютерленду».

Неабияку ерудицію та розуміння предмету інформатики показали учні 9 класів під час вікторини «У світі інформації». Непідробний інтерес викликав проєкт з інформатики «Клас майбутнього», під час якого учні 10 класів запропонували своє бачення дизайну кабінетів школи.
    Наочним відображенням декади стали плакати, стенди, математичні моделі, висловлення великих математиків, цікаві інформаційні постери, якими були оформлені рекреації, хол та кабінети закладу освіти.
    Феєричним завершенням декади стала вистава учнів 6 класу «У закодованому світі», яка з великим успіхом була представлена учням початкової школи.

Декада закінчилась, але оволодіння такими актуальними та необхідними у сучасному світі науками продовжується.