Запрошуємо прийняти участь у волонтерському проекті

    До уваги шкільної громади звернення однієї з наших мам, яка бере активну участь у волонтерському русі, і з якою ми вже співпрацювали. Прочитайте, будьте ласкаві, звернення повністю. Всі поробки можна приносити в кабінет 209. 
 

"Ми зараз проводимо  збір коштів на придбання будинку для одиноких літніх людей та людей з інвалідністю, яких перевезли з непідконтрольної території та зони бойових дій. Я багато супроводжую цих людей, в Україні нам не зібрати таку суму. Зараз для початку треба викупити будинок, вартістю 55 тисяч доларів. Ми це робимо через друзів в Америці. Поки працює тільки сторінка платформи для збору коштів https://www.gofundme.com/home-for-ukrainian-elderlyМи закінчуємо розробку сайту і перекладаємо матеріали на зрозумілі всім мови.

Поки просимо дітей та батьків подарувати щось, що можна було б продати в Америці на аукціоні чи просто подарувати людям, які жертвують кошти. Це можуть бути малюнки на тему "Дім для літніх людей" чи взагалі щось на тему старості, якісь власноруч зшиті прихватки, фартушки, дощечки з декупажем, можливо прикраси. Будь які речі, але невеликі і неважкі, бо ми будемо це все пересилати або передавати літаком. Вітається патріотична тематика - жовто-блакитні кольори, наприклад браслетиків із стрічок, чи інших виробів.  Буде дуже добре, якщо діти зможуть написати короткі листи американським дітям . 

Коли будуть перекладені всі матеріали, я дам посилання на сайт. На цій сторінці, що ви бачите, теж буде українська мова.

Наразі зібрано 2 995 доларів з 55 000 необхідних. 

Буду дуже рада, якщо ви приєднаєтеся! 

Ми будемо освітлювати рух проекту. По завершенню я запрошу представників УВКБ ООН в школу і вони зможуть поговорити з дітьми та вчителями."