В НВК № 167 м. Києва відбулось розширене засідання колегії управління освіти Дніпровської районної в місті Києві державної адміністрації

На засіданні були присутні начальник управління освіти Дніпровської районної в місті Києві державної адміністрації Іваніна Наталія Василівна, члени колегії, директори шкіл Дніпровського району.

Одним з питань колегія розглянула питання енергозберігаючих заходів в навчальних закладах. Олена Володимирівна Кавун, директор навчально-виховного комплексу № 167 м. Києва, висвітлила участь навчального закладу у проекті «Енергоефективна школа», який проводить компанія ДТЕК. Метою проекту є виховання енергетично та екологічно обізнаної особистості, відповідального і свідомого майбутнього споживача енергоресурсів. Завданнями  проекту є  вироблення в учнів розуміння того, що енергія є цінним ресурсом , товаром, за який потрібно платити  та сприяння усвідомленню  необхідності заощадження енергоресурсів для збереження клімату та життя на Землі. Зазначено, що в рамках проекту в навчальному закладі проводяться такі заходи як викладання факультативного курсу «Основи теплопостачання та теплозбереження» інтегровано з предметом «Фізика»,  теплоаудит  навчальних приміщень, заходи, спрямовані  на економію електроенергії та збереження тепла, просвітницька робота серед батьків учнів, учнів, вчителів  та мешканців мікрорайону, конкурси малюнків, плакатів, авторських віршів, кросвордів, анімаційних фільмів, створених учнями, готуються спільні проекти з партнерськими навчальними закладами в Німеччині та Польщі   та  проекти  у рамках міжнародних програм  eTwinning, I’EARN. 

Перед учасниками розширеного засідання колегії виступили учні навчального закладу.