Форум «М18. Ми можемо більше!»

    28 жовтня 2018 рокув приміщенні Київського Палацу дітей та юнацтва (вул. І. Мазепи, 13) відбувся III Київський дитячо-юнацький форум «Ми можемо більше!».
    Юнацький форум включав зустріч з талановитими людьми, ворк-шопи, майстер-класи, лекції, тренінги, флеш-моби. Завершенням цього неймовірного дня стала зустріч із зірковим гостем - політичним діячем та відомим солістом "Океану Ельзи", Святославом Вакарчуком. Під час захоплюючої лекції, учасники форуму дізналися багато нового як і про самого Святослава, так і про актуальні проблеми України. Сам гість акцентував увагу на трьох принципах які, на його думку, важливі для сильної та міцної держави:
- вміння до самопожертви зі сторони громадян;
- здатність нести персональну відповідальність;
- вміння домовлятися та йти на компроміс.
    Під кінець розмови, деякі члени аудиторії змогли задати Святославу питання, які як він зазначив "були дуже гострими та цікавими". Звісно не пройшло і без спільної фотосесії, на фотографіях якої можна побачити нашу дружню київську родину.
    "Держава починається з нас" – це і є завершальною думкою цьогорічного форуму М18. Адже завжди, коли хочемо щось змінити, ми мусимо постійно задавати собі таке запитання "А що МИ зробили для цього, і яку роль та відповідальність кожен готовий узяти на себе?"
     Щиро дякуємо організаторам та чекаємо наступного року! І пам’ятайте, що ми можемо більше!