Модель НАТО – 2019 «Сімдесятиліття НАТО: перспективи існування» у НВК №167 м. Києва

    25-26 квітня  в НВК №167 м. Києва відбулась науково-практична конференція Модель НАТО-2019під гаслом «Сімдесятиліття НАТО: перспективи існування». Цьогорічна тема форуму обрана невипадково, адже за час свого існування НАТО доклала максимум зусиль, аби виконувати задекларовані завдання – зміцнення миру і міжнародної безпеки та розвиток плідного співробітництва між державами-членами.

   Посли з 16 країн-учасниць виступили з промовами, в яких висловили ставлення кожної з країн до глобальних проблем людства. Учні вчилися будувати взаємини, які б базувалися на основах права, демократії та миру.

    Делегати доводили, що тільки в розумінні й повазі до думки іншого, у відкритому й чесному діалозі можливе існування сучасної людини. Верховенство права та справедливості, а не сила й війна – ось що визначає перспективи людства.

    Під час роботи у 4 комітетах делегати обговорили наступні теми:

Північноатлантична Рада:
      Тема:Україна-НАТО: сучасний вимір (голова – Тромса Валерія, співголова – Прочна Софья )
Агентство з питань обслуговування систем інформації та зв'язку НАТО:
     Тема: Співробітництво між країнами-членами НАТО задля забезпечення інформаційної безпеки (голова – Мостова Олеся, співголова –  Мазалевський Михайло)
Комітет з питань економіки та безпеки:
      Тема: Питання соціокультурної адаптації біженців та розробка спільної міграційної політики (голова – Рябець Михайло, співголова – Стародубець Максим)

Рада з Євроатлантичного Партнерства:
      Тема: Вдосконалення державних заходів спрямованих на боротьбу з прогресуючими хворобами у країнах-членах РЄАП перехідного періоду (голова – Коротченко Єлизавета, співголови – Жолтецький Ілля, Казимір Дарія )

       Плідна співпраця усіх делегатів уможливила резолюцію  кожного Комітету.

    

Під час закриття Моделі НАТО – 2019 були відзначені сертифікатами кращих делегатів.

Найкращими делегатамистали:

NAC – Леусенко Дар´я, Довганенко Володимир

NCAI – Плюта Владислав, Морозовська Євгенія

EK – Добровольська Анна, Рогач Софія

CEAP – Тромса Софія, Демська Дар´я

      Висловлюємо подяку педагогічному колективу за допомогу у підготовці та проведенні конференції: Кавун Олені Володимирівні, Душейко Лесі Миколаївні, Білокопитовій Зої Дмитрівні, Жарікову Віктору Володимировичу, Пащенко Олексію Михайловичу, Шильник Олені Анатоліївні, Ніколенко Людмилі Григорівні, Мироновій Ірині Петрівні за підготовку та участь у освітньому заході Моделі НАТО – 2019.

Посилання в ютубі - https://youtu.be/Z0Ob-625R5I