Предметна комісія вчителів англійської мови

Методична тема: «Розв’язання комунікативних завдань на уроках англійської мови засобами сучасних педагогічних технологій».

Склад кафедри:

Кулинич Олена Михайлівна – вчитель вищої категорії, вчитель-методист;

Царенко Тетяна Анатоліївна – вчитель вищої категорії, вчитель-методист;

Петльована Алла Володимирівна – вчитель-спеціаліст;

Крушеницька Тетяна Сергіївна – вчитель І категорії;

Авеліна Каріна Олександрівна – вчитель-спеціаліст.

Англійська мова, мова міжнародного спілкування,  була і залишається у тренді сьогодення. Озброїти учнів глибокими базовими знаннями з англійської мови, сформувати вміння та навички з різних видів мовленнєвої діяльності, мотивувати учнів до застосування їх у різних сферах життя, заохочувати вивчати культури світу через англійську мову, виховувати високоосвічену сучасну особистість – такі завдання ставить перед собою ПК вчителів англійської мови НВК № 167.

Наші викладачі – справжні ентузіасти своєї справи. Уроки проводяться ними на високому методичному рівні з використанням сучасних інформаційних технологій, залученням додаткових інтернет-ресурсів. Ми тримаємо руку на пульсі часу – інтеграція на уроках англійської мови таких навчальних предметів  як географія, історія, література, біологія, хімія, астрономія і, навіть, математика розширюють сферу застосування англійської мови та мотивують учнів до створення проєктних робіт.

Для успішної реалізації освітніх задач вчителями ПК організовуються і проводяться щорічні декади англійської мови: квести, уроки-презентації, уроки-подорожі, вікторини, уроки-диспути, літературні вечори, музично-театральні дійства – таке різномаїття заходів допомагає учням проявити креативність, ерудицію, навички володіння мовою, сценічний талант.

Учні НВК № 167 м. Києва мають можливість долучитись до міжнародних програм «The International Union of Youth», «European Youthin Ukraine», «e-Twinning», «GoCamp», «Міжнародний молодіжний табір ЮНЕСКО в Греції». Тісна співпраця ПК вчителів англійської мови з Кембріджською англійською школою дає змогу учням підготуватися і успішно скласти іспити міжнародного рівня та отримати сертифікати FCE, IELTS, TOEFL.

Отже, «Welcome! Joinus!»