Привітання із Днем Збройних сил від НВК № 167 м. Києва

     До Дня Збройних сил України, який відзначають щороку 6 грудня, учнями та працівниками НВК №167 м. Києва було сформовано посилку-вітання, яку 04 грудня 2018 року передано Ірпінському військовому госпіталю. Ця подія стала завершальним етапом благодійного марафону, який розпочався 19 листопада і був спрямований на збір коштів для поранених учасників бойових дій, які перебувають на лікуванні.
     Участь взяли всі класні колективи, які презентували власноруч створені вироби. У ході заходу було зібрано 26 363 грн, на які, за замовленням госпіталю, закуплено медикаменти, а також продовольчі товари і засоби особистої гігієни.
     Висловлюємо свою подяку всім учням за бажання долучитися до благодійності; батькам - за сприяння створенню виробів для продажу на ярмарок; класним керівникам за організацію благодійної діяльності в класі; а також учителям, які разом з дітьми створили вітальні листівки з побажаннями миру та швидкого одужання.
     Окрема подяка Душейко Лесі Миколаївні за організацію благодійної діяльності в навчальному закладі, Малій Оксані Вікторівні - за допомогу в пошуку та придбанні необхідних медикаментів, Білокопитовій Зої Дмитрівні - за організацію придбання продовольчих товарів і комунікацію з працівниками госпіталю, а також Ричек Ірині Володимирівні за наданий транспортний засіб для доставки посилки до місця призначення.