Декада англійської мови

Різноманіттям цікавих заходів відзначаються тематичні декади в НВК № 167. Винятком не стала й декада англійської мови. Цього року вона складалася з незвичайного календаря. Наче у калейдоскопі змінювали один одного такі дні як: Wellcoming Day, Day of Ukraine, Explorers Day, Drama Day, Thanksgiving Day, Projects Day, Eco Day, Movie Day, Poetry Day, Goodbye Day.Серед яскравих заходів, на які з нетерпінням чекають учні, були і нові. Цього року новинкою стало дійство “Eco-party: ”Let`s go greener!”, представлене учнями 7-8 класів. Цей захід став результатом інтегрованого проекту «Англійська мова-біологія-екологія». В яскравих виступах-драматизаціях, презентаціях, вокальних номерах учні продемонстрували обізнаність та переймання проблемами екології, а також щире бажання і готовність захищати довкілля

Квест “Young explorers” став справжнім відкриттям для учнів 6-х класів. Десятикласники не тільки підготували для них цікаві творчі завдання на станціях  “Збери рюкзак”, “Склади карту”, “Відомі дослідники” , “Відкриття людства”, але й подали зразки володіння англійською. А це гарна мотивація для молодших школярів у вивченні мови!

Щорічна традиція в НВК 167 — святкування дня Подяки — “Thanksgiving Day”. Чудові постери, креативні і яскраві листівки, ігри драматизації, і навіть “Thanksgiving dinner” з традиційними святковими стравами - усе це створило атмосферу свята, занурення в традиції англомовних країн, сприяло розвитку країнознавчих компетентностей учнів.

Щойно завершилися святкування, приурочені Дню Подяки, як учні 5-8 класів розпочали підготовку до Різдва, взявши участь у проекті “Різдвяна листівка другу за кордон”. Учнями було відправлено більше тридцяти листів у різні країни Європи. Кожну листівку з привітаннями, яка надходить нам у відповідь, а таких уже двадцять,  діти з нетерпінням чекають і отримують із захопленням.

Учні 8-10 класів взяли участь у сюжетно-рольовій грі “Подорож”, яка була спрямована на удосконалення навичок вживання лексико-граматичного матеріалу в усному мовленні, розширення знань учнів про світ, людей, що живуть у різних країнах, виховання почуття любові та гордості за свою країну та формування поваги до культури і традицій народів світу.

Учні 11 класів  отримали творче завдання оцінити навички командної роботи, знявши відеопрезентацію про свою школу в День Кінематографу.

Романтичним завершенням декади стало відкриття шкільного літературного кафе, де на гостей чекала затишна атмосфера, сповнена ароматної кави,  прекрасної музики, доповнена чарівним співом акторів, привітними посмішками власника кафе, бармена, справжнього професіонала своєї справи та тендітної  ведучої.  Звучала поезія Роберта Бернса, Лорда Байрона, Томаса Худа, Томаса Мора,  Р. Кіплінга та Роберта Фроста.

Із таким прекрасним передсвятковим настроєм учні й учителі підійшли до закінчення декади й семестру. Сподіваємося, що новий семестр і Новий рік подарують нові незабутні враження.

Усіх з Новим роком і Різдвом Христовим!