Шкільна родина НВК № 167 м. Києва вітає воїнів з новорічними святами

У НВК № 167 м. Києва уже понад два роки підтримують бійців АТО. Сьогодні воїнам, як ніколи, потрібні підтримка тих, кого вони захищають. Саме з такими думками напередодні Нового Року учні, батьки та вчителі провели акцію «З любов’ю в серці» на підтримку батьків наших учнів, що наразі перебувають у зоні проведення АТО. У ході акції було зібрано 700 кг макулатури. За виручені кошти було придбано: термохімічні грілки для тіла «Зігрівайки», солодощі, сухофрукти, чай та каву. Усі ці подарунки було надіслано «Новою поштою» бійцям на передову.

Щиро дякуємо усім учасникам  акції, а також особисто Охрімович Руслані, учениці 9-А класу та її мамі Охрімович Наталії Миколаївні, учням та батькам: 4-А класу, 5-Б класу, 7-Б класу, за активну підтримку воїнів АТО.