Програма «Сambridge English School»

10.07 2013 НВК №167 м. Києва підписала Меморандум про співпрацю з Сambridge English School (сайт) та отримала почесний статус учасниці даного освітнього проекту, що дало змогу  вчителям  використовувати  інтерактивні навчальні матеріали та мовні кваліфікації, які відповідають міжнародним освітнім стандартам.

Для навчання в 5-х,6-х,8-х,9-х,10-х та 11-х класах використовувались навчально-виховні комплекси Cambridge University Press а саме:

• Your Space 1
  • Your Space 2
  • Your Space 3
  • Complete Key
  • Complete Pet
  • Complete First Certificate
  • Objective Pet

Співпраця з екзаменаційним департаментом та видавництвом Кембриджського університету дають можливість вчителям англійської мови постійно підвищувати свій професійний рівень, відвідуючи практичні семінари та отримувати кваліфіковану підтримку у підготовці учнів до складання екзаменів CambridgeEnglish.

Учні, які отримали сертифікати Cambridge English:

• Булах Олег (11-Б) First for Schools
  • Білов Володимир (11-А) Preliminary for Schools