От і закінчилась декада фiзичного виховання та спорту

    Учнi молодших класiв приймали участь у веселих спортивних естафетах. Найбільше всім запам’яталася "Тато, мама, я - спортивная сiм"я", яку організовала для дітей та батьків Куслива Анастасія Вікторівна. Для учнiв 3-х класiв старшоклассники пiдготували спортивний квест. Проводились змагання та товариськi зустрiчi футбольних команд 5-х, 6-х класiв. Дiвчата з ентузiазмом грали у пiонербол i волейбол (органiзатор зустрiчей Горбатюк Тетяна Демянівна. Вчителi Кашина Л.I. та Дворська А.М. провели турнiр по футболу серед 7-х, 8-х, 9-х класiв.                                    
    Але з найбiльшим нетерпiнням всi учнi чекали "Олiмпiйський урок", частиною якого стало нагородження команд-учасникiв "Робiнзонади". Учасники заходу зiбралися в актовому залi школи. Лунають фанфари, на сцену виходять ведучі, учнi 10 класу Мiнчук Єгор та Бородиня Лєра. Як у калейдоскопі змінюються виступи на сценi: молодша група "черлiдерiв", презентація Eкк Анни «Історія Олімпійського руху» та Бурденко Лiзи «Участь украiнських спортсменiв у сучасному Олiмпiйському русi», привітання до учнів гостей свята, Рогач Вадима Ігоровича, президента Національної федерації самбо України та Куниія Леія Анатоліївни, виконавчого директора НФСУ.  А  на столi красуються кубки i медалі для нагородження. Пiд звуки спортивного гiмну розпочинається урочисте нагородження команд призерiв та переможцiв спортивно-туристичної гри «Робінзонада», а також активних учасників декади фізичної культури . У залi  відчувається пiднесений настрiй та гордiсть за свої команди.                      
    Ми  переконанi, що нагороди, отримані учнями, стануть гарним стартом для подальших успiхiв протягом всього навчального року.