Декада математики та інформатики

«Зацікавити розум дитини – ось що є одним 
основних положень  щоб прищепити учневі смак, 

навіть пристрасть до навчання» 

М. Остроградський

 

    Одним із засобів зацікавлення учнів математикою є позакласна робота, яка дає можливість ширше пропагувати досягнення і значення математичної науки, сприяє виявленню і розвитку здібностей учнів.

   Конкурси, вікторини, турніри, інтелектуальні змагання виховують в учнів бажання глибше пізнати цікавий світ математики, товариськість, толерантне ставлення до суперників, прагнення самовдосконалюватись та не зупинятись на досягнутому.

    Зокрема, в рамках декади, Заварухіною В.В. було проведено «Брейн-ринг з математики» серед учнів 8-их класів.

    

Бондаренко Т.С. разом з учнями 7-их класів показали виставу «Математика у віршах і прозі». 

    

    Справжні бійцівські якості виявили 6-класники у змаганні «Конкурс Веселих Математиків», яке було проведено Давиденко В.В. 

     


    Випуск у школі математичного бюлетеня та стінгазети – справа цікава і ефективна, яка сприяє підвищенню математичної культури учнів. Неабиякий інтерес викликали у учнів 5-х класів поекти 9-класників «У світі математики». 

    Високу ерудицію і неабиякі вміння користуватись ІТ технологіями проявили учні 10-х класів, підготувавши цикл лекцій «Математика і мистецтво» під керівництвом Заїграєвої Т.О.

    

    Продемонструвати свої знання з інформатики учні 2-их класів мали змогу під час конкурсу «Найкращий інформатик».

   

    Войцехівський М.О. провів «Брейн-ринг з інформатики» серед учнів 8-Б класу та конкурс зі швидкості набору тексту серед учнів 9 класів.

    

Учні 8-А класу взяли участь у освітньому проекті Арсенал Ідей, де відвідали простори «Розумний дім», «Природа і ми» та «Фінанси та розвиток».