«Мистецька фортеця-2019»

     Команда «Совушки» навчально-виховного комплексу №167 м. Києва взяла участь у VIІІ Профорієнтаційній грі «Мистецька фортеця», яка традиційно відбулася на базі спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №23 з поглибленим вивченням англійської мови Деснянського району м. Києва.
    Учасники із задоволенням й ентузіазмом виконували завдання, що отримували на станціях: продемонстрували свої вокальні здібності та поетичний талант, швидко орієнтувалися та творчо підходили до освоєння навички дубляжу, продемонстрували зворушливу пантоміму та, навіть, спробували себе у ролі аранжувальника! Креативність та нестандартний підхід, здатність швидко адаптуватись до складних завдань не могла не здобути високі оцінки суддів. А неймовірний творчий монолог совенят дивував суддів та глядачів своєю оригінальністю та несподіваною сюжетною лінією, що дало змогу команді здобути перемогу у номінації «Техніка мистецтва».
     Вітаємо команду «Совушки» (Куценка Андрія, Довганенка Володимира, Шавро Алісу, Тулбанову Поліну, Нів’євського Івана, Горбача Тимофія, Ніколенка Марка, Зінченко Анну та Задорожну Ясну)!  А також дякуємо за організацію діяльності та підтримку команди соціальному педагогу Білокопитовій Зої Дмитрівні.
     Бажаємо творчого натхнення та нових вершин!