Пам’ятаємо … Вшановуємо…

     Нині по всій Україні згадують про тих, хто 3 роки тому постав на Майдані на захист демократичних цінностей прав, і свобод людини. Учні, батьки та вчителі НВК №167 м. Києва також віддали шану Героям Небесної Сотні. Так, у навчальному закладі було проведено ряд тематичних заходів.
     Учні 6-х класів мали нагоду саме 20 лютого, у найтрагічніший день для Майдану, відвідати фотовиставку Джо О’Браєна «Майдан: більше ніж життя і смерть». Роботи, представлені на виставці, є унікальним свідченням драматичного перебігу подій кінцевої фази Євромайдану в тому вигляді, в якому їх побачив іноземець, що не зміг лишитися осторонь.
     Представники  шкільного прес-центру оформили стенд «У пам’яті країни – Герої Сотні». «Не можна забувати, за що віддали своє життя воїни Небесної Сотні, бо вони віддано вірили, що можуть на краще змінити долю країни», -  наголошує голова шкільного прес-центру Мартишев Артем.
     Символічно, що у День вшанування пам’яті Героїв Небесної Сотні до нас завітали волонтери з благодійного фонду «Дніпровська ініціатива», щоб підвести підсумки спільної благодійної акції «Не забудь привітати» (допомога дітям, які опинилися в тяжких життєвих обставинах). Добрі справи не залишаються непоміченими – вони надають віри тим, хто чекає допомоги. Кожен добрий вчинок робить Україну кращою для наших співгромадян. І про це вже знають в НВК №167 м. Києва. З 2014 року учні та вчителі навчального закладу активно підтримують не тільки бійців АТО, а й мирне населення. Цьогоріч уся шкільна родина разом з представниками фонду перейнялися долею вихованців одного з дитячих будинків Луганської області.

    
    Було приємно чути слова подяки від діток цього дитячого будинку, які були передані через наших волонтерів. Також учні НВК №167 м. Києва передали більше 40 кг пластикових кришечок голові волонтерської групи «Дарничанка» Магуровій Олександрі Юріївні.

   

 

 

 

 

 

 

 

     Напередодні  про життя дітей у прифронтовій зоні розповіла гімназистам кореспондент каналу 112-Україна  Соха Анастасія, випускниця нашого навчального закладу, яка презентувала свій авторський документальний фільм «Уламки дитинства».
     Пам’ятаємо … Не будемо байдужими…