Візит членів комісії німецької академічної служби обміну до НВК № 167 м. Києва

    Cпівпраця з Центральним управлінням у справах освіти за кордоном, Службою німецького академічного обміну та Німецьким посольством завжди була пріоритетною для НВК № 167 м. Києва. Так вчителі німецької мови на чолі з директором навчального закладу пані Кавун О.В. щиро вітали в стінах ДСД-школи шановних гостей: координатора з питань шкільної освіти за кордоном пана Крістофа Йєгглє, пана Браунбека – професора одного з університетів Німеччини, пані Гебен, що патронує стипендіальну програму від ДААД в  Києві та пані Штор, курівника відділу культури, освіти та національних меншин посольства Німеччини в Україні.
    Шановні гості оглянули навчальний заклад, поспілкувалися з  учнями та вчителями гімназії. Мова йшла про подальші роки співпраці та навчання в Німеччині, критерії підбору достойних кандидатів для ДААД-стипендій та підготовки кандидатів на німецькомовний диплом І та ІІ ступенів.
    Тож побажаємо як українському так і німецькому народу плідної співпраці для досягнення заповітних мрій та втілення новітніх ідей в життя.