Приймання до 1 класу

Шановні батьки майбутніх першокласників.

В 2020 році ми відкриваємо 2 класи, в яких плануємо навчати 56 дітей.

На виконання наказу Департаменту освіти і науки виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) № 21 від 05.02.2020 «Про прийом дітей до 1-х класів закладів загальної середньої освіти міста Києва у 2020 році», наказу управління освіти Дніпровської районної в місті Києві державної адміністрації № 37 від 25.02.2020 «Про прийом дітей до 1-х класів закладів загальної середньої освіти Дніпровського району м. Києва  у 2020  році»  приймання документів дітей до 1 класу буде проводитися з  03 квітня по 29 травня 2020 року відповідно до графіку.

На виконання  п. 4 ст.12 розділу ІІ Закону України «Про освіту» початкова освіта здобувається, як правило, з шести років.

Відповідно до Порядку зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 16.04.2019 року № 367, заяву та документи подають особисто батьки дитини (з пред’явленням документа, що посвідчує особу заявника).

До закладу освіти необхідно подати:

• копію  свідоцтва про народження дитини (з пред’явленням оригіналу);

• оригінал або копію медичної довідки за формою первинної облікової документації № 086-1/о       «Довідка учня загальноосвітнього навчального закладу про результати обов’язкового медичного профілактичного огляду”;

• документ, що підтверджує місце проживання дитини або одного з її батьків.

Якщо станом на 29 травня 2020 року кількість поданих заяв про зарахування перевищує загальну кількість місць у перших класах, зарахування дітей відбувається за такими правилами:

• до 01 червня 2020 року включно зараховуються діти, місце проживання яких на території обслуговування закладу освіти підтверджене, а також діти, які є рідними (усиновленими)  братами та / або сестрами дітей, які здобувають освіту у цьому закладі, чи дітьми працівників закладу освіти.

В 2020-2021 навчальному році ми відкриваємо 2 перших класи (56 дітей).

( Потужність нашої школи – 590 учнів, навчається – 790 учнів (134%))