Завдання на час призупинення навчальних занять (оновлене)

Шановні учні та батьки учнів.

Ми розпочинаємо останню чверть 2019-2020 навчального року в умовах продовження карантину. Маємо надію, що ми з вами подолаємо всі труднощі та незручності, які пов’язані з навчанням на відстані.
    Діти, пам’ятайте, що вчителі допоможуть вам опанувати матеріал з кожного предмета через різноманітні канали комунікацій, і чекають від вас завдання, які ви будете виконувати вдома. Пам’ятаймо, що  карантин - це не канікули.
    Шановні батьки. Просимо допомогти дітям організувати навчальний процес вдома та допомогти налагодити   зв’язок з учителями у доступній для Вашої дитини формі. Кожна дитина може отримати  консультацію у вчителя. По можливості, контролюйте зворотній зв’язок дитини із учителями. Ми очікуємо вчасно виконаних завдань.
    Учителі будуть працювати з учнями, використовуючи такі сервіси та платформи як ZOOM, ClassTime, Google, «Мій клас», а також через Вайбер та електронну пошту.
    Ми всі разом маємо виконати  навчальні програми з усіх предметів і успішно завершити 2019-2020 навчальний рік.
    Бажаємо всім спокою, хорошого настрою та здоров’я!!!

До уваги дітей завдання (оновлене з 30.03 по 03.04)

на час призупинення навчальних занять.

Не хворійте, відпочивайте та навчайтеся!!!