День цивільного захисту

Щоб навчити дітей діяти зібрано та рішуче у випадку надзвичайних ситуацій, 12 квітня 2017 року в НВК №167 м. Києва відбувся День цивільного захисту. Учні та вчителі навчального закладу удосконалили свої знання щодо дій в умовах екстремальних ситуацій, на практиці перевірили здатність діяти злагоджено, щоб зберегти своє життя та здоров’я у випадку небезпеки. Евакуація відбувалася в безпечні місця в залежності від запропонованого типу загрози: отруєння парами хлору, аміаком, загроза затоплення, землетрус, загроза вибуху.
     Протягом дня учні переглянули навчальні мультфільми та фільми, щоб закріпити знання з пожежної безпеки у побуті  та дізналися про небезпеки, які несуть у собі вибухові знахідки.

День цивільного захисту в навчальному закладі пройшов у співпраці з представниками пожежної частини №13 Дніпровського району. Вогнеборці провели тренінг «Основи безпеки» для учнів 5-х та 6-х класів. Захоплення дітей викликали професійні дії пожежників, які вмить впоралися з навмисно влаштованою пожежею на шкільному стадіоні.

Учні 11-го класу провели майстер-клас «Протигаз» для учнів 3-х – 4-х класів.

Крім того, учні 9-Б класу спільно зі своїм класним керівником Майорко М. В. підготували радіоефір до Дня цивільного захисту.
     Учні 5-х – 6-х класів продемонстрували свої знання з правил пожежної безпеки під час інтелект-турніру «Правила безпеки у нашому житті».
     Тема цивільного захисту звучала і у сенканах, які склали учні 7-х класів.
     День цивільного захисту пройшов цікаво та повчально. Але учителі НВК №167 м. Києва сподіваються, що нашим дітям не будуть загрожувати жодні небезпеки.