Свічка пам’яті. Шанування пам’яті жертв Голодомору

23-24 листопада вчителі, учні та батьки НВК №167 м. Києва вшанували пам’ять жертв Голодомору 1932-1933 років в Україні – геноциду українського народу. З нагоди відзначення пам’ятної дати, у навчальному закладі були проведені виставка стіннівок та тематичні виховні години, оформлено виставку тематичної літератури у шкільній бібліотеці "Забуттю не підлягає", відбулась імпреза-реквієм вшанування пам'яті безневинно померлих українців у 1932-1933 роках. Діти переглянули документальні стрічки, відео-спогади очевидців голодоморів, архівні матеріали того часу, які тривалий період не оприлюднювались. Учні навчального закладу долучилися до традиційних акції: «Незабудка пам’яті» та «Засвіти свічку». 24 листопада 2018 року о 16:00 учні та їх родини, а також  родини вчителів запалили свічку пам’яті і, таким чином, вшанували пам’ять загиблих.
"Згадайте нас - бо ми колись жили.
Зроніть сльозу і хай не згасне свічка!
Ми в цій землі житами проросли,
Щоб голоду не знали люди вічно."