Вибори президента шкільного самоврядування НВК № 167 м. Києва

26 жовтня 2018 року  в НВК № 167 м. Києва  пройшли вибори президента шкільного самоврядування.
    Попередньо чинний президент Тимошенко Анна відзвітувала про виконану роботу парламенту ради шкільного самоврядування.
    Кандидатами стали Левчук Владислав, учень 8-Б класу; Прібитков Кирило, учень 10-Б класу; Добровольська Анна та Бородиня Валерія, учениці  10-Б класу.
    Напередодні кандидати провели передвиборчу агітацію зі школярами та представили програму та плакати на свою підтримку. У виборах прийняли участь делегати від 5-11 класів.
    За результатами голосування більшістю голосів перемогла Бородиня Валерія. Левчук Владислав - став віце-президентом, Прібитков Кирило та Добровольська Анна ввійдуть до складу нового парламенту.
    Вітаємо!