Декада німецької мови «Барвиста карта Німеччини»

Десять днів це багато чи мало? Якщо ви бажаєте об’їхати таку країну як Німеччина, заглибитися у вивчення історичної спадщини федеральних земель, познайомитися з природними багатствами та інтелектуальними досягненнями, то це точно замало.  Але наші учні на чолі зі своїми вчителями здійснили неможливе!!! Рівно декаду тривали інтеграційні проекти кафедри німецької мови до яких долучилися вчителі історії, географії, літератури, мистецтва. Подорож такою різнобарвною компанією стала захоплюючою пригодою. І декада німецької мови «Різнобарвна карта Німеччини» замайоріла фотографіями, схемами, малюнками, рецептами, поробками, кулінарними шедеврами.
    Вчителі початкової школи (Савчук З.М., Майорко М.В., Братусь А.А., Некрасова Д.В., Медведенко М.В., Коломієць Л.А., Біріна О.А.) влаштували казкове дійство, присвячене дню Святого Мартіна. А ще початківці знайомилися з традиційною кухнею Німеччини та залюбки готували та пригощали своїх однокласників німецькими смаколиками.

Учні середньої школи мали можливість показати свої таланти. Традиційні «Літературні читання» вийшли за рамки лише роботи з текстом. Хрущ А.О. настільки зацікавила дітей літературними німецькими казками, що діти 6-В класу поставили на малій сцені казку «Пані Метелиця». Таким чином добре, вічне і мудре ввійшло в їх серця яскравим дійством.
    Але, мабуть, найцікавішими були інтеграційні проекти. Некрасова Д.В. зі своїми учнями досліджувала всі 16 федеральних земель Німеччини. Кожна творча група мала індивідуальні завдання щодо галузі дослідження. Під кінець проекту учні могли вести віртуальну екскурсію по найцікавішим куточкам Німеччини.  Хрущ А.О., Медведенко М.В., Волинець А.В., Чепорнюк В.О., Братусь А.А., Карпікова О.І. побудували свої дослідження направлені на вивчення міст Німеччини та їх ролі в історії, науці, культурі та техніці.

І традиційно, декада німецької мови в навчальному закладі завершилася святковим концертом у вигляді туристичного дайджесту. Концерт відбувався німецькою мовою. Діти запросили всіх відвідати найцікавіші міста та містечка Німеччини, які не позначені на туристичній карті. А також відвідати найцікавіші щорічні події, які точно розмалюють ваш світ у яскраві кольори.