Посвята в гімназисти учнів 5-х класів

27-го вересня гімназійна родина навчально-виховного комплексу № 167 м.Києва урочисто прийняла до своїх лав цьогорічних п`ятикласників. Протягом чотирьох років учні молодшої школи готувалися до цієї урочистої події. І ось настав цей святковий день.

Це урочисте свято запам’ятається учням. На посвяті Прометей передав п’ятикласникам символічний вогонь знань, музи наділили гімназистів талантами, богиня Афіна сказала напутні слова та президент ради учнівського самоврядування Тимошенко Анна, учениця 11-А класу зачитала рішення Ради старшокласників про зарахування до лав гімназистів учнів 5-тих класів.

А гімн гімназії, співали вже не просто п’ятикласники, а справжні гімназисти. Які присягнули бути вірними ідеалам гімназії та славним традиціям українського народу та віддавати здобуті знання на благо України.

Подарунком від п’ятикласників та класних керівників стали виступи учнів, які зачарували аудиторію.

Бажаємо усім гімназистам бути гідними носити таке високе звання!