Відкриття мовного табору “Discovery” в НВК № 167 м. Києва у рамках проекту GoCamp

Стартує довгоочікуваний літній відпочинок! 50 учнів 5-8 класів НВК № 167 м. Києва отримали чудову нагоду зробити його цікавим та насиченим у літньому мовному таборі “Discovery” разом з волонтером з Великої Британії Маріушем Макарскі. Протягом двох тижнів на дітей чекають інтерактивні ігри, відео подорожі, спортивні змагання, вікторини, квести, де вони зможуть удосконалити вміння та навички володіння англійською мовою завдяки спілкуванню з волонтером, а також поглибити та розширити знання про Велику Британію.
     Свято-відкриття табірної зміни 12 червня пройшло в чудовій, піднесеній атмосфері. З привітанням та побажанням гарного і плідного відпочинку звернулася до дітей директор НВК № 167 Кавун Олена Володимирівна. Далі учасники презентували свої команди, інсценували веселий танок, грали в рухливі ігри з волонтером. Кульмінацією першого табірного дня став квест «HappyTrack». Подорож учасників станціями «Music», “Art”, “Makeupastory”, “Alphabet”, “Printer”, “Guesstheword”, “TriptoLondon”, “Designstation” створила незабутню атмосферу змагання та відкриття та найцікавіше – попереду!
     Тож побажаємо мовному табору “Discovery” праці та незабутніх вражень!