Школа без булінгу, сім’я без насильства

Створюємо безпечний світ для дітей разом! 23 вересня у закладах освіти Києва стартувавпроект «Школа без булінгу, сім’я без насильства - 365!», ініційований Департаментом освіти і науки Києва та керівниками закладів освіти.

Для шкіл, що виявили бажання долучитися, Проект розпочався у понеділок, о 08:20, флешмобом«Школа без булінгу, сім’я без насильства». Даний захід мав об’єднати усіх учнів навчальних закладів у єдиний танцювальний ритм.

НВК № 167 м. Києва, як і завжди, не стоїть осторонь, і залюбки приєднується до важливих і суттєвих подій шкільного світу. Тому цього дня учні молодшої та старшої школи, батьки, вчителі доводили свою небайдужість, приєднавшись до всешкільного танцювального флешмобу!

А попереду ще багато заходів. І ми завжди готові!

Зупинимо булінг разом!

#щасливе_дитинство