Учні НВК № 167 м. Києва в моделях ООН

5-6 квітня у гімназії № 136 проходила IX Модель ООН. Два дні продуктивної та цікавої роботи шести комітетів супроводжувалися цікавими тренінгами та смачними кава-брейками. Учні нашої школи представляли інтереси Пакистану, Демократичної Республіки Конго та Італії. Впродовж двох днів відбувалися палкі дебати та дискусії, обговорення стосовно вирішення питань міжнародного рівня, зокрема підписання мирного договору між Індією та Пакистаном! Під кінець другого дня відбувся неймовірно чарівний дипломатичний бал.

13 та 14 квітня на базі НВК № 183 "Фортуна" пройшла І Модель ООН. Вона була особлива багатьма нюансами: починаючи списком країн-учасниць, закінчуючи наявністю таких комітетів, як НАТО та Африканський Союз. Наші працьовиті учні мали змогу поспілкуватися з екс-міністром Економічного розвитку та торгівлі України, екс-заступником Генерального Прокурора України та Грузії, та багатьма іншими впливовими людьми.

У ході роботи делегати затвердили резолюції та звіти своїх комітетів. Делегати Кіпру, Зімбабве, Франції та Угорщини були раді провести свої вихідні з користю!

Звання кращого делегата обох моделей отримав учень 8-А класу – Левчук Владислав.

18-21 квітня у Львові пройшла V Всеукраїнська Модель ООН. Нашу гімназію на всеукраїнському рівні представляла учениця 11-А класу Тимошенко Анна, яка працювала в Асоціації держав Південно-Східної Азії та була делегатом Соціалістичної Республіки В‘єтнам. Абсолютно новий формат моделювання, де присутні не лише комітети Організації Об‘єднанних Націй, а й регіональні організації співробітництва і безпеки, показав дуже цікаву роботу комітету й подальші фінальні рішення. Також цікавим був формат LvivMUN Talks, де серед спікерів виступили Молодіжний делегат України до ООН Віталій Яремчук, народний депутат України Оксана Юринець,  представник Інституту Суспільних Ініціатив Тарас Репицький, Голова ГО «Платформа Нової Дипломатії» Вдовенко Данило, заступник Міського голови Львова з питань розвитку Андрій Москаленко. Знайомство з такими цікавими людьми завжди дає поштовх до самовдосконалення та натхнення для здійснення все більшої кількості ідей.

Модель ООН - це завжди неймовірний захід, який дарує емоції та враження. Всеукраїнський рівень дав можливість познайомитися з абсолютно різними людьми та почути їхню точку зору, а також попрацювати з ще більш цікавими темами та розглянути ті проблеми сьогодення, про які зазвичай не говорять. Робота усіх комітетів на Генеральній Асамблеї вразила делегатів і показала те, що в нас все ще попереду та ми як молоде покоління здатні змінювати наше майбутнє на краще.