Поїздка до Запоріжжя учнів НВК № 167 м. Києва

У квітні місяці 2019 року група учнів 7-их і 8-их класів НВК № 167 м. Києва відвідали місто, де зберігається слава та історія українського козацтва, - місто Запоріжжя. Учні здійснили подорож, маршрут якої об’єднав історичне минуле та сучасність, та отримали незабутні враження від Дніпровської ГЕС, «Національного заповідника «Хортиця», музею техніки «Фаетон», музею історії зброї.
    Дніпровська ГЕС – це цікава екскурсія, де учні наочно усвідомили масштаби технічних споруд, оцінили титанічну людську працю, отримали уявлення про роботу енергетиків.
     «Національний заповідник «Хортиця» - це інтерактивна подорож у минуле. Учні взяли участь у козацьких розвагах, занурились у добу козаччини.
    Музей техніки «Фаетон» та музей історії зброї – це приклад того, як мрії ентузіастів перетворюється на колекції, яким можуть позаздрити найвідоміші музеї світу.
    Яскраві враження, отримані знання, нові друзі – це те, що назавжди залишиться у наших дітей після цієї цікавої подорожі.