День знань в НВК №167 м. Києва

1 вересня в НВК №167 м. Києва – День знань – особливе свято! Завжди яскраве, насичене емоційністю та хвилюючою атмосферою. Голосно звучить урочиста музика, звідусіль лунають теплі поздоровлення i кожне людське серце, хвилюючись, відгукується на заклик першого дзвінка! Перший дзвоник – це завжди хвилююча подія, особливо для тих, хто прийшов до школи вперше – для першокласників.
    У цьому році першокласників радо зустрічає Нова Українська Школа, у якій буде приємно навчатись і яка даватиме учням не тільки знання, як це відбувається зараз, а й вміння застосовувати їх у житті. НУШ – це школа, до якої приємно ходити учням. Тут прислухаються до їхньої думки, навчають критично мислити, не боятися висловлювати власну думку та бути відповідальними громадянами.

Казкові герої Буратіно, Кіт Базиліо і Лисиця Аліса – гімназисти старших класів, створили казковий настрій, а вихованці циркової студії «Флік-Фляк» подарували яскраву виставу.

Згідно зі шкільною традицією одинадцятикласники від імені гімназійної родини вручили першачкам горщики з кашею, по праву назвавши їх – однокашниками.

Перший урок було присвячено темі Європейської інтеграції «Україна – європейська держава».

У цей день від всієї душі хочеться побажати успіхів у навчанні та щоб новий навчальний рік приносив тільки приємні враження!