Місячник безпеки дорожнього руху

В рамках  Місячника безпеки дорожнього руху «Увага! Діти на дорозі» в НВК №167 м. Києва
прес-центр ради самоврядування оформив плакатами стенди.

На уроці інформатики, учні п’ятих класів створювали повідомлення в графічному редакторі Paint
на тему «Я-пішохід», застосовуючи знання та навики роботи на комп’ютері.

В 2-их класах на виховній годині було проведено рольову гру «Машини та пішоходи»

Учні 4-А, 4-Б, 4-В класів прийняли участь в пізнавально-розважальній грі
«Правила руху для зору і слуху»,а учні 5-А класу разом з класним керівником Білокопитовою З.Д.
та педагогом-організатором Шильник О.А. були кураторами гри.

Гра складалась з шести станцій «Візитка», «Руханка», «Подумай-відгадай», «Що означає знак», «Загадки», «Склади пазл».

На станції «Візитка» учні представили емблему, девіз та назву команди. Станції «Руханка» та «Що означає знак» були направлені на знання основних знаків для пішоходів. Станція «Пазли» діти складали пазли на швидкість і всі справились з завданням.
 На станції «Загадки» і «Подумай-відгадай»команди активно відповідали на запитання та виявили свою ерудованість та активність.

Традиційно проведено Брейн-ринг між учнями 8-11 класів з метою повторення, узагальнення та систематизування знань учнів про правила дорожнього руху та дорожніх знаків.
Переможці Брейн-рингу команда 10-Б класу відмінно справилась з питаннями.
Друге і третє місце зайняли команди 9-Б і 11-А класів відповідно.

Конкурс малюнка на асфальті
«Я знаю дорожні знаки»
в 3-А класі

Проектна робота
«Безпека біля власної оселі»

Кращий плакат
від учня 11-А класу
Богомолова Д.

Проектна робота «Я знаю ПДР»
учнів 7-Б клас

Практична робота
«Безпечний шлях до школи» учнів 7-В

По результатам Місячника безпеки дорожнього руху грамотами було нагороджено переможців гри «Правила руху для зору і слуху», команд Брейн-рингу та переможців конкурсу газет та плакатів на тему «Увага! Діти на дорозі».