Літній мовний табір для учнів НВК № 167 м. Києва у Закарпатті

Цього року учні 11 класу поїхалі у табір не на початку літа, а восени, на першому тижні навчання. Туристичний комплекс «Едельвейс» у селі Сіль у Закарпатській області вже декілька років є не тільки місцем для навчання наших учнів та підготовки  їх до міжнародного екзамену “DSD” (Deutschsprachiges Diplom), а й місцем, де вони знаходять нових друзів з різних міст України. Цього року наша школа була с ще трьома школами міста Києва, двома школами з Харкова, школами  зі Львова та  Дрогобича.
    У першій половині дня діти відвідували заняття, які їм проводили програмні вчителі - носії мови пан Еггле, пан Хоппе, пан Ерліх та пані Грот. Діти не лише  більш детально ознайомилися з усною та письмовою частинами екзамену, але й після обіду готували театральні виступи, дивились фільми німецькою мовою та співали. Також діти мали можливість поплавати у басейні, пограти у теніс або у більярд та просто насолоджуватись краєвидами та чистим гірськи повітрям.
    Під кінець курсів учні в дружній атмосфері продемонстрували набуті уміння: співати у хорі, грати театральні вистави, поділилися враженнями від переглянутих фільмів та намалювали газети з найцікавішіми подіями у таборі.
    Вчителі, які супроводжували учнів, теж мали чудову можливість підвищити свою кваліфікацію і, будучи присутніми на уроках та аналізуючи методи і прийоми німецьких колег, збагачувати свій дидактичний досвід.