Здоров’я дітей та підтримка колективного імунітету – це відповідальність кожного

З метою профілактики рівня захворюваності серед школярів на грип та ГРВІ Департамент освіти і науки КМДА рекомендує:
???? проводити щоденний моніторинг відвідуваності дітей та підлітків закладів освіти;
???? забезпечити проведення санітарно-профілактичних заходів;
???? організувати проведення цільових інструктажів з безпеки життєдіяльності;
???? посилити контроль за дотриманням санітарно-гігієнічних вимог, епідеміологічного, повітряно-теплового режимів у приміщеннях закладів освіти;
???? обмежити проведення масових заходів у закладах освіти, у разі оголошення карантину – заборонити їх проведення;
???? обмежити доступ сторонніх осіб до приміщень закладів освіти;
???? вжити заходів щодо забезпечення виконання освітньої програми, у тому числі з використанням технологій дистанційного навчання.

Станом на 29 січня найбільший відсоток відсутніх учнів у школах Святошинського (23%), Дарницького (21%) та Оболонського (21%) районів. Середній показник відсутніх по місту – 18%. Повністю припинено заняття у 3 школах та окремих класах 20 шкіл столиці.

Шановні освітяни, у разі виявлення у дитини ознак недуги, просимо направляти учня до медичного працівника та повідомляти батьків.

У свою чергу, батькам рекомендуємо уважно слідкувати за станом здоров’я своєї дитини та при виявленні ознак захворювання негайно звертатися до лікаря.