Церемонія нагородження найкращих учнів НВК № 167 м. Києва «Журавлиний бал - 2019»

У НВК №167 м. Києва відбулася урочиста церемонія нагородження «Журавлиний бал», яка традиційно вшановує тих, хто є гордістю нашого навчального закладу.
    За результатами 2018 - 2019 навчального року 167 учнів посіли призові місця у ІІ (районному) етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін; 55 – здобули перемогу на ІІІ (міському) етапі.
    У цьогорічній церемонії були представлені 6 номінацій: «Академія», «Кліо», «Сузір’я», «Ніка», «Перлина року» та «Покликання».
    Номінація «Академія» присвячена тим, хто протягом навчального року неодноразово з честю представляв нашу гімназію на змаганнях найвищого рівня, олімпіадах. Традиційною вже стала номінація «Кліо», в якій відзначили найкращих знавців історії: Сахно Марію (5-А), Хандуся Олександра (6-А), Левчука Владислава (8-А), Мазалевського Михайла (9-Б), Рябця Михайла (10-А), Тромсу  Валерію (10-Б), Алекумова Сергія та Костенко Юлію (11-А). Окрім того, Мостова Олеся (10-А), Жолтецький Ілля (9-Б) і Прис Мар’яна (9-Б) були визнані найкращими знавцями права.

У номінації «Сузір’я» відзначили тих гімназистів, які мають активну життєву позицію, були неодноразовими учасниками та переможцями інтелектуальних та творчих конкурсів, проектів, виступали організаторами і учасниками шкільних та позашкільних заходів. 144 яскраві і неповторні зірки були відзначені в цій номінації.

Учнів, які продемонстрували свої ґрунтовні знання якнайменше у 7 різноманітних напрямках наук, здобули перемоги на районних та міських етапах Всеукраїнських учнівських олімпіад, інтелектуальних та творчих конкурсах, вітали у номінації «Ніка». Призерами стали Жолтецький Ілля, учень 9-Б класу, Костенко Юлія, Тимошенко Анна, Костенко Анна, Король Андрій – учні 11-А класу.
    Однією з найпочесніших є номінація «Перлина року». Нею нагороджують учнів, які не тільки відзначилися у навчанні, а й брали найактивнішу участь у всіх сферах життя гімназії. Номінацію «Перлину року» отримали  учениця 11-А класу Гінсгеймер Катерина та учень 8-А класу Левчук Владислав.

Без талановитого вчителя немає талановитого учня. Саме таким вчителям присвячена номінація «Покликання». Більше 30 вчителів, керівників гуртків та вихователів групи продовженого дня були відзначені і у цій номінації.
    Кубки першості серед найактивніших класів здобули 5-А клас – «Відкриття року» лідер Глущик Наталія, класний керівник Білокопитова З.Д., 9-А клас – «Крізь терени до зірок» лідер Прочна Софья, класний керівник Польгуєва Ж.В., а 11-А – «Лідер олімпійського руху» лідер Ленська Анастасія, класний керівник Заварухіна В.В.

Усіх номінантів протягом церемонії-нагородження вітали призери районних конкурсів: читці Шевченківської поезії, шкільна команда черлідингу «Diamonds» та призери районного конкурсу театральних колективів «Срібне джерело».

Бажаємо гарного відпочинку влітку та успіхів у наступному навчальному році!