Посвята в гімназисти учнів 5-х класів

20-го вересня 2019 року гімназійна родина навчально-виховного комплексу № 167 м.Києва урочисто прийняла до своїх лав цьогорічних п`ятикласників. Протягом чотирьох років учні молодшої школи готувалися до цієї урочистої події. І ось настав цей святковий день.

На посвяті Прометей передав п’ятикласникам символічний вогонь знань, музи наділили гімназистів талантами, богиня Афіна сказала напутні слова та президент ради учнівського самоврядування Бородиня Валерія, учениця 11-Б класу зачитала рішення Ради старшокласників про зарахування до лав гімназистів учнів 5-тих класів.

А гімн гімназії співали вже не просто п’ятикласники, а справжні гімназисти. Вони присягнули бути вірними ідеалам гімназії та славним традиціям українського народу та віддавати здобуті знання на благо України.

Подарунком від п’ятикласників та класних керівників стали виступи учнів, які зачарували аудиторію.

Бажаємо усім гімназистам бути гідними носити таке високе звання!