Команда учителів НВК №167 М. Києва – призер І Всеукраїнського учительського Хакатону «Будуємо нову школу»

26-27 грудня 2017 року вчителі навчально-виховного комплексу №167 м. Києва брали участь в освітньому Хакатоні з Інтернету речей за методикою Cisco. Захід відбувався на базі НВК №141 «ОРТ» м. Києва. Всього змагалися 7 команд вчителів  з Києва, Київської області та міста Кропивницький.

Учасники Хакатону повинні були не просто  запропонувати певну модель для створення освітнього середовища Нової української школи, а ще  представити свою ідею в дії, показати, як ця модель може допомогти у вирішенні певної проблеми, розрахувати бізнес складову.

За  результатами роботи у Всеукраїнському освітньому Хакатоні команда вчителів нашого навчального закладу у складі Пащенка Олексія Михайловича, Заварухіної Вікторії Володимирівни, Білокопитової Зої Дмитрівни, Крушеницької Тетяни Сергіївни, Царенко Тетяни Анатоліївни, Мельничук Вікторії Володимирівни, Гарбузенко Тетяни Петрівни  посіла почесне ІІ місце.

Педагогічний колектив НВК №167 м. Києва щиро дякує організаторам  НВК № 141 «ОРТ»  м. Києва  за чудовий захід та сподівається на подальшу співпрацю!