НВК №167 м. Києва продовжує співпрацю з благодійним фондом «Happy Paw»

З початком нового навчального року до НВК №167 м. Києва повернувся освітній проект «Біоетика» від благодійного фонду «Щаслива лапа». Такі заняття для гімназистів не просто захоплююче спілкування про котиків та собачок з волонтерами, а й навчання відповідального ставлення до домашніх тварин.
     Цьогоріч учні навчального закладу разом зі своїми родинами та вчителями долучилися одразу до трьох благодійних проектів Фонду.
     Учні 1-х – 4-х класів презентували малюнки своїх домашніх улюбленців до Другого благодійного «Забігу з собаками». Найкращі роботи були відзначені  подарунками та грамотами від представниками фонду «Happy Paw».
     18 вересня стартувала акція «HappyГав для Сірка» до Міжнародного Дня захисту тварин. Гімназисти охоче долучилися до благодійного збору корму та круп для чотирилапих друзів, а також проявили бажання створювати лежаки та іграшки для котиків та песиків на уроках трудового навчання в рамах акції «Подарунок для пухнастика».
     Дякуємо усім, хто долучився до акцій!