ВЕЛЬМИШАНОВНІ БАТЬКИ!

Програму Майстерні комунікації та самостворення
у позаурочний час.

Запрошуємо Вас

на зустріч з нашими педагогами-психологами

для ознайомлення зі специфікою нашої діяльності

о 18:00 – 08.11.2016 – для батьків 1-4 класів,

о 18:00 – 10.11.2016 – для батьків 5-7 класів.

Оргкомітет
к. тел.: 063 446 20 60

До уваги батьків!
    НВК № 167 м. Києва оголошує конкурсний  набір  учнів до 5-го, 6-го та 10-го класу (іноземна мова - англійська або німецька) в 2016-2017 навчальному році.
    Умови конкурсного приймання:
  • до 5-го та 6-го  класів - тестування з української та іноземної мови, співбесіда з психологом;
  • до 10-го мультипрофільного класу - тестування з української мови та іноземної мови, математики або історії України в залежності від профілю, який буде обраний учнем.

Тестування буде проводитись 1, 2 та 13, 14 червня 2016 року.
    Запис на тестування за телефоном 292-13-58  з 08:00 до 16:00.

До уваги членів ГО «Наші діти»!

Велике прохання після відновлення навчальних занять сплатити членські внески  та благодійні внески (охорона).

Є можливість сплачувати внески до організації  через  каси Приватбанку та на сайті «Приват24».

В  дні  карантину  бухгалтер працює пон.-пт. з 10 до 14 год.

довідки за тел. 292-34-85, 067-504-56-83

Шановні батьки. Педагогічний колектив дякує Вам за фінансову допомогу нашим вчителям Балим Ользі Іванівні та Левицькій Тетяні Дмитрівні. Балим О.І. пройшла курс опромінення, буде проходити  повторний  курс хімієтерапії  та готуватися до операції. Ви, шановні батьки, та вчителі зібрали необхідну кількість коштів для її лікування.     На минулому тижні  передали першу частину коштів в сумі 13 350 грн для Левицької Т.Д. Знаємо, що кошти продовжують збирати і батьки, і вчителі.
    Ще раз  висловлюю подяку  за небайдужість. Зичу всім членам нашої великої родини здоров'я .
    З повагою, Кавун Олена Володимирівна.

Шановні батьки!

Правління ГО "Наші діти" та адміністрація навчального закладу виносить на ваше обговорення питання про хімічне очищення внутрішньої тепломережі з метою подальшого покращення тепловіддачі, а також про необхідність зовнішнього шпаклювання вікон для зменшення тепловитрат.

Роботи плануються проводити по закінченню опалювального сезону.

Дніпровський районний в місті Києві центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді проводить консультації взаємопідтримки для всіх, хто переживає нинішню ситуацію в Україні (Майдан, Антимайдан, правоохоронці, медичні працівники, учасники АТО, вимушені переселенці).

Консультації взаємопідтримки проводяться за адресою: м. Київ, бульвар Перова, 56.

Тел.: (044) 512-01-71; (044) 512-23-48

Відповідно до рішення Київської міської ради (III сесія VII скликання) рішення від 2 квітня 2015 року N 319/1184 Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 09 жовтня 2014 року N 271/271 "Про надання додаткових гарантій учасникам антитерористичної операції та членам їх сімей", учні 5-11 класів, які є членами сімей киян, учасників антитерористичної операції мають право на пільгове безоплатне харчування.

п. 8. Встановити, що харчування учнів 5 - 11 класів загальноосвітніх навчальних закладів, заснованих на комунальній власності територіальної громади міста Києва, із числа дітей із сімей киян - учасників антитерористичної операції та дітей із сімей загиблих (померлих) киян, які брали участь в проведенні антитерористичної операції, здійснюється безкоштовно.

п. 9. Взяти до відома, що підставою для надання додаткової пільги щодо батьківської плати за харчування дітей киян - учасників антитерористичної операції та дітей із сімей загиблих (померлих) киян, які брали участь в проведенні антитерористичної операції, у дошкільних навчальних закладах, заснованих на комунальній власності територіальної громади міста Києва та забезпечення безкоштовним харчуванням учнів            5 - 11 класів загальноосвітніх навчальних закладів, заснованих на комунальній власності територіальної громади міста Києва із числа дітей із сімей киян - учасників антитерористичної операції та дітей із сімей загиблих (померлих) киян, які брали участь в проведенні антитерористичної операції, є письмова заява одного з батьків або осіб, що їх замінюють, до якої додаються:

- копія рішення про призначення опікуном (піклувальником) (для осіб, які замінюють батьків);

- копія довідки, виданої за формою, визначеною Порядком надання статусу учасника бойових дій особам, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України і брали безпосередню участь в антитерористичній операції, забезпеченні її проведення, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від                20 серпня 2014 року N 413, а для осіб, які перебувають в зоні проведення антитерористичної операції, - документи про безпосереднє залучення до виконання завдань антитерористичної операції в районах її проведення, направлення (прибуття) у відрядження до районів проведення антитерористичної операції, їх перебування в таких районах з метою виконання завдань із захисту незалежності, суверенітету та територіальної цілісності України шляхом безпосередньої участі в антитерористичній операції, забезпеченні її проведення (витяги з наказів, директив, розпоряджень, посвідчень про відрядження, оперативних завдань, журналів бойових дій, бойових донесень, дислокацій, книг нарядів, графіків несення служби, звітів, зведень, донесень, матеріалів спеціальних (службових) розслідувань за фактами отримання поранень, а також інші офіційні документи, видані державними органами, що містять достатні докази про безпосередню участь особи у виконанні завдань антитерористичної операції у районах її проведення)".

Прохання подати необхідні документи в навчальний заклад для організації харчування дітей даної категорії.