Розпочато реєстрацію на участь в інтелектуальних конкурсах

Оголошуємо про початок реєстрації на Х Всеукраїнську українознавчу гру «Соняшник» для учнів 1-11 класів.

Термін реєстрації: до 31 січня 2019 року.

Гра відбудеться: 05 березня 2018 року.

Вартість оргвнеску за участь у грі становить: 20 грн. з одного учасника.

Сайт гри: gra-sonyashnyk.com.ua.

Це буде чудова нагода для учасників  продемонструвати свої знання рідної мови і літератури, історії та культури. Крім того, гра – один зі способів підвищити рівень когнітивних здібностей, логічного та критичного мислення учнів.

Оголошуємо про початок реєстрації на IІІ Міжнародну гру зі світової (української та зарубіжної) літератури «Sunflower»для учнів 1-11 класів.

Термін реєстрації: до 25 жовтня 2018 року.

Гра відбудеться: 30 листопада 2018 року.

Вартість оргвнеску за участь у грі становить: 20 грн. з одного учасника;

Сайт гриgra-sunflower.com.ua

Що конкретно дасть школярам участь у Міжнародній грі «Sunflower»?

•      Дозволить виявити і/або розвинути творчі здібності учнів.
  •   Сприятиме їхньому долученню до найвищих досягнень світової літератури й культури, загальнолюдських і національних духовних цінностей, вихованню естетичного смаку, високої читацької і загальної культури, словом, формуватиме Людей Культури, і, зокрема, робитиме їх конкурентноспроможнішими в наш час напруженого інтелектуального змагання як цілих народів, так і окремих індивідів.
  •   Допоможе відпрацювати навички роботи із тестовими формами контролю їхніх навчальних досягнень, що необхідно для успішного складання ЗНО з метою вступу до ВНЗ, особливо на бюджетну форму навчання.
  • Дасть шанс швидше визначитися з майбутнім фахом і навіть знайти випускникам шкіл потенційних роботодавців, оскільки до проведення Міжнародної гри «Sunflower» на її різних етапах долучене широке коло найкращих авторитетних вітчизняних і зарубіжних фахівців: освітян, науковців, письменників, перекладачів, дипломатів, менеджерів та ін.

Запрошуємо до участі в Міжнародному природничому інтерактивному конкурсі «Колосок».

Термін реєстрації: до  16 жовтня  2018 року.

Конкурс відбудеться: 29 листопада  2018 року.

Стати учасниками конкурсу можуть усі бажаючі учні 1-11 класів.

Вартість оргвнеску за участь у конкурсі становить 20 грн. з одного учасника;

Сайт конкурсу: kolosok.org.ua

Запрошуємо до участі у ІХ Міжнародній  природознавчій  грі "Геліантус"

Термін реєстрації: до  20 жовтня  2018 року.

Конкурс відбудеться: 15 листопада  2018 року.

Стати учасниками конкурсу можуть усі бажаючі учні 1-11 класів.

Вартість оргвнеску за

участь у конкурсі становить

20 грн з одного учасника;

Сайт конкурсу: helianthus.com.ua

Х Всеукраїнський конкурс з українознавства "ПАТРІОТ

відбудеться 21 лютого  2019 року

Термін реєстрації: до 20 грудня 2018 року

Вартість оргвнеску за участь у конкурсі становить 20  грн. з одного учасника;

Сайт конкурсу: uclever.com

«В дитинстві відкриваєш материк, котрий назветься потім — Батьківщина». Л. Костенко