Відкриття «Олімпійського уроку»

Навчальний рік тільки-но розпочався, а в НВК №167 м. Києва шкільне життя вже вирує. За традицією, що склалася в навчальному закладі, вересень починається з днів фізичної культури. Різноманітні естафети, спортивні змагання, сімейні спортивні свята, вікторини – це не повний перелік заходів, у яких із задоволенням беруть участь учні 1-11 класів.
     Цього року декада фізичного виховання розпочалася 08.09.2018 року, в суботу, саме в День фізкультурника, що надало заходу ще більшої урочистості. Старт декаді дав «Олімпійський урок», відкриття якого відбулося у формі спортивно-туристичної гри «Робінзонада». Складу зіркових гостей нашого свята позаздрив би будь-який міжнародний чемпіонат. З привітальним словом до учасників звернувся Рогач Вадим Ігорович, президент Національної федерації самбо України.

Активними учасниками гри, в ролі суддів на станціях, стали Куниця Леся Анатоліївна, виконавчий директор НФСУ, Грабовський Сергій Вікторович, старший тренер Національної збірної команди України з бойового самбо, заслужений тренер України, багаторазові чемпіони України, призери чемпіонатів Європи та світу з самбо Бова Владислав, Региль Дар’я, Челпанова Єлизавета, Баток Дмитро. У грі брали участь команди 5-10 класів, а учні 11-х класів виступили помічниками в організації та проведенні гри. Не дивлячись на те, що «Робінзонада» проходила вже дев’ятий раз, організатори і цього року порадували учасників новими цікавими випробуваннями. Знайшовши маршрутні листи за вказаним місцем на карті, команди мали пройти 14 станцій.

Приємно відзначити, що з кожним роком збільшується і кількість батьківських команд, які проходили всі випробування з неменшим азартом, ніж діти. Цього року їх було сім.

Гарний настрій, незабутні враження, позитивні емоції та сонячні посмішки надовго залишаться у пам’яті учасників. Але головне, чому навчила «Робінзонада» - вмінню дружити, допомагати один одному, діяти командою та цінувати здоров’я.