Церемонія нагородження найкращих учнів НВК №167 м. Києва «Журавлиний бал - 2018»

У НВК №167 м. Києва відбулася урочиста церемонія нагородження «Журавлиний бал», яка традиційно вшановує тих, хто є гордістю нашого навчального закладу.
     За результатами 2017 - 2018 навчального року 143 учні посіли призові місця у ІІ (районному) етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін; 58 здобули перемогу на ІІІ (міському) етапі. Уже не перший рік наш навчальний заклад, як колективний член Київського територіального відділення Малої академії наук, бере активну участь у конкурсі-захисті науково-дослідницьких робіт. І цей рік не став виключенням. 3 учні стали переможцями міського етапу конкурсу.
     У цьогорічній церемонії були представлені 6 номінацій: «Сузір’я», «Академія», «Per aspera ad Astra», «Ніка», «Перлина року» та «Покликання».
     У номінації «Сузір’я» відзначили тих гімназистів, які мають активну життєву позицію, були неодноразовими учасниками та переможцями інтелектуальних та творчих конкурсів, проектів, виступали організаторами і учасниками шкільних та позашкільних заходів.
      Номінація «Академія» присвячена тим, хто протягом навчального року неодноразово з честю представляв нашу гімназію на змаганнях найвищого рівня, олімпіадах, конкурсі-захисті Малої Академії наук.
     Учнів, які продемонстрували свої міцні знання як найменше у 5 різноманітних напрямках наук, здобули перемоги на районних та міських етапах Всеукраїнських учнівських олімпіад, інтелектуальних та творчих конкурсах – вітали номінацією «Ніка».
     Однією з найпочесніших є номінація «Перлина року». Нею відзначають учнів, які не тільки відзначилися у навчанні, а й брали найактивнішу участь у всіх сферах життя гімназії.
     Без талановитого вчителя немає талановитого учня. Саме таким вчителям присвячена номінація «Покликання»
.
     У цьому році з’явилася ще одна номінація «Крізь терени до зірок». Її  отримали класи, які мають найвищий рейтинг за результатами участі в позаурочних та позашкільних заходах. Так, 5-Б клас став «Відкриттям року», а 10-А – «Лідерами олімпійського руху».
     Усіх номінантів протягом церемонії-нагородження вітали призери районних конкурсів: «Київський вальс-2018», учні 11-х класів, «Солофест-2018» учениця 6-В класу Ємшанова Марія, шкільна команда черлідингу «Diamonds».
     Бурхливі оплески, щасливі посмішки, зворушливі сльози – створили неповторну атмосферу урочистості та успіху, яка наповнювала актову залу НВК №167 м. Києва.
     Бажаємо гарного відпочинку влітку та успіхів у наступному навчальному році!