Участь учнів НВК № 167 м. Києва у Хакатоні-2017

З 17.10.17 р. по 19.10.17 р. учні нашого навчального закладу  брали участь у міжнародному Хакатоні-2017. Учасники Хакатону повинні були представити інноваційну ідею у формі діючої моделі, готової до використання. Не дивлячись на те,  що для учнів НВК № 167 м. Києва участь у подібному заході була дебютом, наша команда у складі дев’ятикласників Лукашенко Ангеліни, Ралемського Даниїла, Романенко Іванни та Усадського Олександра виступила дуже гідно. Їхня розробка SecurityCollar настільки зацікавила членів журі, що вони заснували спеціальний приз для нашої команди. Юні розробники отримали грошову винагороду і ні з чим не зрівняні, яскраві враження, які, ми впевнені, надихнуть їх на подальші творчі та наукові звершення.