Наш гість – Голос України

21 листопада  шкільний поріг переступив стрункий усміхнений молодий чоловік. Здавалося, якийсь тренер прийшов виглядати серед наших талановитих учнів майбутніх олімпійців. А насправді до нас завітав Голос Українського радіо – ведучий прямоефірних програм, спецпроекту «Донбас –UA», радіожурналу «Слово», популярної серед слухачів передачі «Лайфхак українською» і нарешті генеральний продюсер Українського радіо - Дмитро Хоркін.
     Учні 9-11 класів тепло зустріли журналіста. І потекла невимушена розмова про любов Дмитра до  радіо, про чинники, які вплинули на вибір ВИШу, про перший ефір, про цікавість до класичної української літератури, про те, як омолоджуються радіо «Промінь» та канал «Культура».
     Під час зустрічі Дмитро Хоркін провів майстер-клас з риторики. Він поставив цікавий експеримент з бажаючими та наголосив старшокласникам, що майбутній успіх починається з упевненості в собі.
     Гімназисти настільки захопились спілкуванням, що не звернули увагу на дзвоник, який нагадав про закінчення уроку.
     Після офіційної зустрічі Дмитро залюбки спілкувався зі старшокласниками, а учні подякували популяризатору українського слова за життєві поради і побажали йому й надалі продовжувати дивувати радіослухачів новими програмами.