Зустріч із Сашком Лірником

21 лютого в стінах нашої школи відбулася захоплююча зустріч із видатним українським фольклористом, музикантом, казкарем, письменником і громадським діячем Сашком Лірником.
    Лірник Сашко (Олександр Власюк)
– унікальний чоловік. Йому вдалося зробити неймовірне – відродити в Україні зниклий уже жанр розмовної оповіді. Сам він називає його «українська химерна казка». В Україні мабуть немає дитини чи дорослого, які б не чули казок Лірника Сашка,які він виконував під акомпонементи такого незвичного українського музичного інструменту як ліра. Тепер у наших учнівз’явилася нагода поспілкуватися зказкаремі послухати його веселі оповідки.

Головною метою зустрічібуло не тільки знайомство дітей з творчістю письменника. Мов зачаровані, діти слухали і готувалися поринути у чарівний світ казки. Вміло перевтілювалися в героїв казок і мали можливість  продемонструвати свої акторські здібності. Окрім цього письменник презентував своюкнигу «Казки Сашка Лірника».

Діти охоче брали участь в обговоренні, жваво спілкувалися з письменником, брали автографи.

Сподіваємось, що зустріч із Сашком Лірником  залишила в дитячих серцях тепло і радість від спілкування, бажання прочитати ще більше творів сучасної української літератури для дітей.