Вистава лялькового театру у 3-А класі

23 березня 2017 р. учні початкової школи завітали на виставу лялькового театру до 3-А класу.
    Ляльковий театр дає можливість поєднати кілька видів мистецтва — музику, літературу, акторську гру.
    Працюючи на площадці кожен учень із задоволенням брав участь у виставі,  виконував  ролі, показував свою акторську майстерність, продемонстрував вміння вільно триматися на публіці, взаємодіяти  з партнером. Намагались якнайближче передати риси характеру персонажів. Діти спробували себе не тільки, як актори,а й художники, співаки, музиканти.
    Вистава була дуже захопливою і водночас  проблеми, яких торкнулася, є в наш час дуже актуальними: права й обов’язки громадян, екологічне виховання, чистота й багатство рідної мови.
    Ідея зробити для дітей щось незвичне, захопливе була дійсно варта уваги. Було приємно під час виступу спостерігати за веселими обличчями дітей, адже юні актори дарували радість і гарний настрій глядачам.