Участь учнів НВК №167 м. Києва у районному етапі ІV Кубку з шахів Київського міського голови «Кришталева тура»

16-17 квітня 2019 пройшли змагання з шахів на базі Дитячо-юнацької спортивної школи олімпійського резерву №3 за швейцарською системою в 7 турів відповідно до регламенту.

У цих змаганнях взяли участь переможці шкільного шахового турніру НВК №167 м. Києва: Усадський Олександр (10-А), Величко Павло (9-А), Кольга Кирило (2-А), Тесленко Поліна (4-В), Пащенко Ірина (6-Б),

Усадський Олександр блискуче продемонстрував логічне мислення та стратегію гри в шахи і зайняв ІІ місце у старшій віковій категорії серед учнів 10-11 класів.

Дякуємо за участь та гарний результат Величка Павла, Кольгу Кирила, Тесленко Поліну, Пащенко Ірину.

Вітаємо Усадського Олександра з перемогою! Бажаємо успіхів у фіналі!