МАН

 

 Переможці ІІ (міського) етапу конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт
 № Прізвище та ім`я учня Клас Секція Педагогічний керівник Місце
1. Юрченко Анна 9-А Зарубіжна література Суслова В.М. ІІІ
2. Шашкова Ангеліна 10-А Українська мова Коломієць Н.О. ІІІ
3. Шмалєєва Вєра 9-А Німецька мова Братусь А.А. ІІІ
4. Трофімов Олексій 10-А Німецька мова Чепорнюк В.О. ІІІ
5. Жолтецька Анастасія 9-Б Англійська мова Біленко Л.М. ІІ
6. Горбатюк Юлія 11-А Правознавство Жаріков В.В. ІІІ
7. Кравець Данило 10-А Правознавство Жаріков В.В. ІІІ
8. Ебель Анна 9-Б Історія України Жаріков В.В. ІІІ
9. Шашкова Ангеліна 10-А Геоінформаційні системи Гарбузенко Т.П. ІІ

 

 Переможці ІІ (міського) етапу конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт
 № Прізвище та ім`я учня Клас Секція Педагогічний керівник Місце
1. Руденко Ірина 10-А Німецька мова Христич М.В. І
2. Рудь Христина 10-А Німецька мова Томусяк М.В. ІІ
3. Васецька Єлизавета 10-Б Німецька мова Чепорнюк В.О.  ІІІ
4. Ларченко Марія 9-А Німецька мова Щуровська І.Й. ІІІ
5. Мелкозерова Ольга 9-А Німецька мова Карпікова О.І. ІІІ
6. Дьяченко Іванна 9-Б Англійська мова Біленко Л.М. ІІІ
7. Горбатюк Юлія 10-А Правознавство Жаріков В.В. ІІІ
8. Синьогуб Анастасія 10-А Правознавство Жаріков В.В. ІІІ
9. Шашкова Ангеліна 9-А Геоінформаційні системи Гарбузенко Т.П. ІІІ
10. Коваленко Катерина 10-Б Геоінформаційні системи Гарбузенко Т.П. ІІІ


2013-2014 н.р.


з/п

ПІБ учня

Клас

Секція

Науковий керівник
Педагогічний керівник

Місце
на І етапі

1

Коваленко Катерина
Романівна

9

ГІС у географії

Бревус С.М. (н.к.)
Моторко В.А. (п.к.)

І

2

Юнацька Надія
Олександрівна

9

ГІС у географії

Бревус С.М. (н.к.)
Моторко В.А. (п.к.)

ІІ

3

Охрімович Ярослава
Андріївна

9

ГІС у географії

Бревус С.М. (н.к.)
Моторко В.А. (п.к.)

ІІІ

4

Зеленська Владислава
Вячеславівна

10

ГІС у географії

Бревус С.М. (н.к.)
Моторко В.А. (п.к.)

І

5

Шашкова Ангеліна
Олександрівна

8

ГІС у географії

Бревус С.М. (н.к.)
Моторко В.А. (п.к.)

І

6

Руденко Ірина
Олександрівна

9

Географія та
ландшафтознавство

Бревус С.М. (н.к.)
Моторко В.А. (п.к.)

І

7

Вітвіцька Тамара
Олександрівна

10

Соціологія

Жаріков В.В.(п.к.)

І

8

Зеленська Владислава
Вячеславівна

10

Правознавство

Жаріков В.В.(п.к.)

І

9

Сластен Микита
Андрійович

9

Німецька мова

Христич М.В. (п.к.)

І

10

Руденко Ірина
Олександрівна

9

німецька мова

Христич М.В. (п.к.)

І

11

Дорошенко Олександра
Володимирівна

8

німецька мова

Отрощенко О.Г.

ІІ

12

Кратенко Вероніка
Юріївна

8

німецька мова

Макаренко Л.А.

ІІ

13

Мелкозерова Ольга
Володимирівна

8

німецька мова

Карпікова О.І. (п.к.)

І

14

Рудь Христина
Сергіївна

9

світова література

Суслова В.М. (п.к.)

І

15

Руденко Ірина
Олександрівна

9

прикладна  математика

Заварухіна В.В. (п.к.)

І

16

Цвіркун Діана

9

психологія

Громова Т.В. (п.к.)

І