Святкування дня Святого Мартіна

Кожного року 11 листопада Центральна Європа відмічає День Святого Мартіна. Це свято є однією з головних подій для малюків Німеччини, Австрії, південного Тіролю та Швейцарії. Його ще називають «святом ліхтариків». В цей день організовується святкова хода з ліхтариками по вулицям сіл і міст. Часто вона супроводжується людиною, що сидить на білому коні, одягненому як римський солдат в червоному плащі, який представляє Святого Мартіна. Діти несуть зроблені власноруч яскраві ліхтарики та співають пісні в честь свята.

Традиційно, така хода проходить і в нашій школі. Адже діти вивчаючи мову, із задоволенням беруть участь у традиційних німецьких святах. Так мова стає їм ближчою та зрозумілою. Але не тільки хода і ліхтарики приваблює наших учнів. Легенди, пов’язані зі святим, теж ретельно вивчаються. Бо «лише добро одно безсмертне, зло подовгу не живе!»