Декада математики та інформатики

«Завітаймо в королівство MAINF» – саме так звучало запрошення на Декаду математики та інформатики, яка тривала протягом 12 - 22 лютого 2019 року.
     Успішному проведенню декади передувала кропітка робота учнів та вчителів. З великим захопленням та ентузіазмом готували учні моделі математичних Дідухів та плакати, що стали наочним  відображенням декади. Отже, протягом двох тижнів учні НВК № 167 мандрували королівством Математики-Інформатики, долучаючись до глибокої криниці знань цих прекрасних наук. Поєднавши науку Піфагора, Фалеса та Архімеда з мистецтвом Терпсіхори, учнів 9 та 10 класів  створили незабутню виставу «1001 казка про математику», яку продемонстрували учням 3 - 4 класів.

Учні 5 класів взяли участь у «Математичних перегонах», учні 6 - 8 класів крокували стежинами математики під час квесту «Подорож до країни Математика», надійними провідниками у якому були учні 10 класів.

Учениці 10-А класу довели, що музику можна розглядати  як математику почуттів, а  математику – як музику розуму. Саме в цьому переконалися учні 10 класів під час захоплюючої вікторини.

Побачити науку Математику в усій її багатогранності, усвідомити те, що вона є невід’ємною частиною нашого життя, - допомогли проекти «Ця загадкова функція» та «Її величність функція», над якими працювали учні 7 - 9 класів.

Завдяки запровадженню на базі НВК №167 м. Києва нової навчальної дисципліни «STEM-освіта», учні 5-6 класів мають змогу отримувати базові знання та навички у сфері робототехніки та програмування. У рамках декади було проведено вікторину «У країні STEM» для знавців конструктора Cubelets. А інформаційний блок, що розкривав особливості роботи з цим конструктором та модулі Cubelets було презентовано на стендах.

Дуже різноманітно та цікаво пройшли конкурси, вікторини та ігри з інформатики. Учні 3 класів брали участь у грі «Подорож до Комп`ютерленду». Неабияку ерудицію та розуміння предмету інформатики показали учні 2 і 4 класів під час вікторини «У світі інформатики».  Серед учнів 5 і 8 класів великою популярністю користувались вікторини «Офісні технології».

Декада закінчилась, але оволодіння такими актуальними та необхідними в сучасному світі науками продовжується.