Методичне об`єднання вчителів англійської мови

Методична тема об’єднання: «Розв’язання комунікативних завдань на уроках іноземної мови засобами сучасних педагогічних технологій»

Склад методичного об`єднання:

Голова: Постернак Мілена Юріївна - вчитель вищої категорії, ІІ місце районного етапу конкурсу "Вчитель року-2012"

Члени методичного об`єднання:

1. Біленко Людмила Миколаївна - вчитель вищої категорії;

2. Кулинич Олена Михайлівна - вчитель вищої категорії, вчитель-методист;

3. Мала Марія Анатоліївна -  спеціаліст;

4. Царенко Тетяна Анатоліївна - вчитель вищої категорії, старший вчитель.

У рамках загальношкільної методичної теми методичне об’єднання вчителів англійської мови працює над темою «Розв’язання комунікативних завдань на уроках іноземної мови засобами сучасних педагогічних технологій», впроваджуючи новітній інформаційний простір в систему викладання іноземної мови, таким чином забезпечуючи поступовий перехід до якісно нового рівня освіти на основі використання інформаційно-комунікативних технологій.

Одночасно з цим до навчально-виховної роботи залучаються представники іноземних держав, носіїв мови, співробітники міжнародних організацій. Учні мають можливість брати участь, як у різноманітних цікавих навчальних заходах у стінах гімназії, так і в:

• програмах «Ukrainian Scottish Experience»;
  • семінарах-тренінгах разом з AIESEC в Україні «Світ без кордонів»;
  • проектах eTwinning plus;
  • міжнародній програмі Сambridge English School, яка надає можливість учням підготуватися та здати іспит, в результаті отримавши сертифікат міжнародного зразка.

Все це сприяє формуванню позитивної мотивації учнів до вивчення англійської мови, високим результатам при складанні ЗНО, можливості професійного зростання у майбутньому та впевненій соціалізації.

Велику увагу у своїй роботі вчителі методичного об’єднання приділяють проектній роботі, усвідомлюючи ефективні аспекти саме такого методу навчання. Втілюється він через створення стінгазет, плакатів, буклетів.

Цікавою формою роботи є проведення вечірок, концертів, вистав, організація прес-конференцій, інтернет - проектів тощо.

Традиційним для навчального закладу стало проведення  декади англійської мови. Обов’язковим заходом цієї декади вже протягом декількох років є Благодійний концерт, присвячений Дню Подяки, метою якого є вивчення та порівняння традицій святкування цього свята у різних країнах світу. Новою подією у рамках декади стало створення та презентація Книги Подяки та Дерева Подяки.

Завжди викликає в учнів інтерес робота «Шкільного поштамту», що залучає всіх бажаючих учнів гімназії до написання листівок-подяк англійською. Порадіти за учнів початкової школи дала можливість презентація виставки робіт «Перші кроки у вивченні англійської», на якій були представлені роботи учнів  3 класу. Незабутньою подією стало для учнів молодшої школи свято «Christmas stars», метою якого було ознайомити школярів із традиціями святкування Нового року та Різдва у Великобританії, продемонструвати батькам уміння і навички дітей у вивченні англійської мови. Невід’ємною традицією шкільного життя стало святкування дня закоханих. Завершується декада, як правило, урочистим концертом, на якому учні мають змогу продемонструвати не тільки знання іноземної мови, а й розкрити свої таланти у співі та танцювальних композиціях.

Активну участь вчителі методичного об’єднання разом із своїми учнями взяли у  районному конкурсі «Діалог культур», присвяченому 200-річчю з Дня народження Т.Шевченка. Саме він дав старт  спільному українсько-грузинському  проекту «Діалог культур», що проходив у НВК № 167 за участю української школи № 46 м. Тбілісі, студентів Тбіліського Національного університету та суспільно-громадського діяча України Рауля Чілачави.