Предметна комісія вчителів англійської мови

МО вчителів англійської мови спрямовує свою роботу на впровадження нових педагогічних та інформаційних технологій у навчальному процесі у рамках концепції нової української школи.

Наразі в НВК 167 м. Києва працює згуртована команда кваліфікованих вчителів англійської мови, однодумців та ентузіастів, здатних забезпечити учнів міцними та всебічними знаннями й навичками.

Кулинич Олена Михайлівна – вчитель вищої категорії, вчитель-методист.

Біленко Людмила Миколаївна – вчитель вищої категорії, старший вчитель.

Царенко Тетяна Анатоліївна – вчитель вищої категорії, старший вчитель.

Крушеницька Тетяна Сергіївна – спеціаліст 2-гої категорії.

МО вчителів англійської мови впроваджує новітній інформаційний простір в систему викладання іноземної мови, забезпечуючи поступовий перехід до нового рівня освіти на основі використання інформаційно-комунікативних технологій.

Одночасно з цим до навчально-виховної роботи залучаються представники іноземних держав, волонтери, носії мови, співробітники міжнародних організацій. Учні НВК 167 мають змогу стати активними учасниками:

• семінарів-тренінгів разом з AITESECв Україні «Світ без кордонів»
  • проектів e-Twinning plus
  • міжнародної програми CambridgeEnglishSchool, яка надає можливість учням підготуватися та здати іспит для отримання сертифікату міжнародного зразка.
  • нового формату табору GoCamp, робочою мовою якого є англійська та німецька мова

В стінах НВК 167 широко визначаються міжнародні дні, задекларовані ООН: Всесвітній День миру(21.09), Міжнародний День Європейських мов(26.09), Міжнародний День рідної мови( 21.02) , Всесвітній День Землі(26.04) та інші.

До проведення урочистостей долучаються вчителі, учні, гості-представники міжнародних організацій, волонтери.

Щорічне проведення декади англійської мови демонструє високу зацікавленність та креативність учнів різних вікових категорій у підготовці та проведенні яскравих театральних дійств, інтерактивних уроків, захоплюючих квестів, створенні презентацій країнознавчих робіт.

Вчителі МО постійно підвищують професійний рівень , вдосконалюють методи викладання з урахуванням вимог нової української школи. Щоб йти в ногу з часом , відповідати сучасним вимогам, вчителі англійської мови є активними учасниками і постійними слухачами семінарів, вебінарів, тренінгів, організованих методичними центрами «Pearson»,«McMillan»,«OxfordUniversityPress»,«CambridgeUniversityPress», “DinternalEducation”, “MMPublications”

Робота МО вчителів англійської мови спрямована на формування позитивної мотивації учнів до вивчення англійської мови, отримання високих результатів при складанні ЗНО, можливості професійного зростання у майбутньому та впевненій соціалізації.